Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetne gyorsítani a...

Hogyan lehetne gyorsítani a tanulási folyamaton?

Figyelt kérdés
Eddig mindig is úgy tanultam, hogy magoltam. Tudom, hosszú távon egyáltalán nem hasznos, és még emellett ráadásul nagyon unalmas is. Folyton csak ismételgetni, nagyon fárasztó. Minden úgy tanulok, hogy van egy rész, valahány vázlatpont, azt megszámolom, és az alapján visszamondok annyit. Habár a számomra eléggé rosszul leadott tantárgyak tanulása nehezen megy (mert nincs normális vázlat, nem elég a tankönyv se) Szóval most azt kérdezem tőletek, hogyan lehetne gyorsítani mindezen? Hiába próbáltam gondolattérképpel (nem megy egyszerűen), quizletet alkalmazom nyelvtanulás szempontjából, de ilyen hosszabb anyagoknál az nem a legjobb. Előre köszönöm a válaszokat!

2019. márc. 19. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Érted egyáltalàn amit tanulsz? Először próbàld megérteni és elmondani a sajàt szavaiddal, utàna màr könyebb lesz. (Ezt most nem arra írom amikor tényleg a szó szerinti fefiníciót kell tudni) .
2019. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*definíciót
2019. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!