Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » METU Turizmus szak vélemény?

METU Turizmus szak vélemény?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 22:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Diákanyag 😂 legtöb ember itt is simán elmehetett volna bge-re, vagy bárhova, az oktatókra aztán tényleg nem lehet egy szavad sem, rengetegen a bce-n doktoráltak, van aki a ceu-n, vagy külföldi mba-ja van.

Nem ismersz te senkit sem, nem kell a befolyásos, kapcsolatitőkés gyereket játszani, hogy hitelesebbnek tűnj. Te a bge-ről kihullott troll gyerek vagy.

2019. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
A bge meg nem tudom miért van a felsorolásodban mindig, hisz a kodolányival van egy színvonalban a hallgatói meg a tanári gárdája is
2019. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
A BGE a nagymultú PSZF és Külkereskedelmi Főiskola összevonásából jött létre, ne röhögtess már, hogy a Kodolányi (vagy METU, Gábor Dénes, mert ezek egy kategória) szintjén lenne. Rögtön a Corvinus és az ELTE után jön presztizsben. Simán veri a BME-t a piacon – ahol én dolgoztam (nagy multi), a Corvinus, PTE meg BGE taroltak, ilyen METU meg MÜTF nem nagyon volt. Egy MÜTF-ös kollégám volt.
2019. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Jaj mindog ezek a kamu tapasztalatokkal való önigazolás.

Csomó bge-s ismerősöm gyűlöli a sulit, az az igazság hogy a gábor dénes is színvonalasabb.

2019. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a haverjaidnak túl nehéz a BGE, az egy dolog.


A piac máshogyan ítél. A BGE egyáltalán nem egy rossz egyetem, semmi esetre sem Kodó vagy METU színvonal. A piacon pedig sokkal jobb a fogadtatása, mint ezeknek. Szerintem még a BME-nél is.


Szerintem ezt túltárgyaltuk.

2019. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ha mscre járnak nyilván nehéz volt nekik, és az sem véletlen, hogy nem akartak a bgfen maradni, hanem a színvonalasabb bme gtkra jöttek.. Ne engem hibáztassál, hogy a milton friedman 😂 egyetemmel van egy színvonalon az egyetemed, hanem a vezetőségedet, hogy ilyen embereket tesznek meg tanszékvezetőnek:


[link]

2019. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt kritikán aluli tanárunk (de én a Külker karra jártam). Mindenhol előfordulnak idióták. A BME-n talán nincsenek? Még a CEU-n is előfordult, aki gyenge volt.


De nagy átlagban a BGE egy jó főiskola (szerintem nem igazi egyetem), és nagyságrendekkel jobb, mint a METU (amely szintén főiskola, a “futottak még” kategóriából, kb Wekerle Sándor vagy Milton Friedman színvonal).

2019. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Wekerlés tanárok jórésze bgeről ingázik,csak szólok😂😂😂😂😂
2019. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%
Azért jól szétoffoltátok a kérdést ti ketten. Ti erre veritek, hogy melyik főiskola a rosszabb???
2019. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Lehet, nem tudom. Valaha majdnem benne voltam a Wekerle alapítói között, de azóta nem követem.
2019. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!