Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Építész szerettem volna lenni. De munka mellett nem tudok ilyen egyetemre járni. Milyen más építészethez közeli tanfolyamok, sulik vannak?

Lakberendezőn kívül. Ráadásul már 30 éves vagyok és nő. Ezt az egyetemet csak nappalin lehet elvégezni, de nekem mindig is dolgoznom kellett családi okok miatt.

ápr. 1. 11:19  Privát üzenet  

A válasz
Vodafonelive nevű felhasználó válasza:

Van már levelezős képzésben is!

Tessék megnézni ALA, ALK, OLA, OLK szerint!

Megsúgom építészmérnök BSc levelezőt a PTE-MIK és a SZIE-YMÉK indít!

Ha vége a felvételi időszaknak akkor július utolsó hetében még tudsz fizetősre jelentkezni, ha nem jó fizetni akkor jövő év február 15-ig jelentkezni!

Felvételi alkalmassági vizsga biztos lesz.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 1. 14:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm

# 2/2Időpont ápr. 1. 15:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Debrecenről a Szegedi Tudományegyetem egyik levelező munkarendben induló szakjára járni, hétköznapi 8 órás munka mellett?
Valaki tud olyan szakács tanfolyamot Ajanlani ami 2 műszak mellett be tudnék járni?
Tanfolyamra gyes mellett Lehet járni? Vagy dolgozni?
Munka mellett lehet egyetemre járni továbbtanulni?
Gimnázium mellett lehet OKJ képzésre járni?
Esti vagy levelezős OKJra szeretnék járni februártól a koromból kifolyólag. Most fogok diplomázni. Érdekel, hogy kaphatok-e árvaellátást az esti/levelezős OKJ mellett?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!