Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Szerintetek 57 pontos központi milyennek számít? (2019)

A magyarom 38, a matekom pedig 19 pontos lett. Hozzá kell tennem, hogy a matematika oktatásunk nem volt túl kitűnő, de mégis igyekeztünk magunkból kihozni a legtöbbet. Én írtam az osztályomból a második legjobb központit. Szerintetek ezzel felvesznek a Szekszárdi Garay János gimnáziumba? Az átlagom 4,2-4,4 között mozog

Keress kérdéseket hasonló témákban: Szekszárd, központi, írásbeli, felvételi, továbbtanulás, iskola

ápr. 9. 20:02  Privát üzenet  

A válaszok

Az 57 pontos, szívem? Számomra álomszerű volt, mikor nekem kellett.

Nyugodj meg, ha jó az átlagod és a központid pikk-pakk bekerülsz.

Hozzátenném a Garay nem olyan nagy kunszt, persze jó suli, de simán felvesznek.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/3Időpont ápr. 10. 06:11 Privát üzenet

Szerintem átlagosnak számít.

Budapesten a jobb gimikhez kevés, de vidéken elég lehet.

Az Oktatási Hivatal honlapján meg tudod nézni, h az előző években hányadik rangsorszámmal jutott be az utolsó abba az iskolába:

[link]

Itt pedig még a ponthatárok is fent vannak

[link]

Sok sikert!

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 10. 09:46 Privát üzenet

Az iskolát nem ismerem, nem hallottam róla mivel pesti vagyok. Szerintem nem túl sok, de 4 fölötti tanulmányi átlaggal Pesten egy középszerű gimnáziumba vennének fel, esetleg valami jobb szakközépbe.

Egyébként annak nézz utána, hogy a központik átlaga milyen lett a városodban. Ennek függvényében fog ugyanis eldőlni, hogy mennyire lesznek magasabbak a ponthatárok.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 10. 09:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek 54 pontos felvételi milyennek számít? (2019)
Szerintetek idén a 68 pontos központi felvételi milyennek számít?
54 pontos központi felvételi milyennek számít? (2018)
Egy 51 pontos központi felvételi milyennek számít?
A 77 pont milyennek számít a központi felvételin?
Idén milyennek számít egy 77 pontos központi írásbeli?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!