Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az Eszterházy Károly...

Milyen az Eszterházy Károly Egyetem (Eger) pedagógiai karához tartozó kollégium?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy milyen a közösség, mennyire van magán szféra? Milyenek a szobàk két ágyas vagy négy? Lepukkant vagy szép? Van mosdó a szobához?

Haza lehet e menni minden hétvégén? Mennyire lehet nyugiban tanulni?

És milyen maga a suli, mennyire elfogadóak az emberek?

Tudna valaki olyan is mesélni aki oda is jár?



2019. ápr. 23. 05:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Egerbe járok programtervező infóra, de nem a karokhoz kapcsolódnak nálunk a kolik.

Csak szimplán abba a koliba fogsz lakni, ahova felvesznek.


Én Leányka úti koliban lakom, praktikus, mert feljebb megyek a dombon és ott is a C épület, ahol minden órámat tartják.


Leányka úti koliról tudok véleményt mondani:

Szerintem nagyon jól felszerelt kollégium. Szobatársakat ki kell fogni természetesen, vannak közöttük bulizós emberkék, akik nem nagyon figyelnek arra, hogy mások is velük élnek.

De ha van ismerősöd és őt is oda veszik fel, akkor lehet kérni, hogy egy szobában legyetek.


A mi szobánk három ágyas, saját fürdővel. De ezenkívül van még olyan, hogy három szoba egyben, és akkor van egy közös konyhai rész, meg egy közös fürdő.


Az hogy hétvégén haza tudsz-e menni tőled függ (az órarendedtől), a koliból oda mész és akkor amikor akarsz.

Nekem csütörtökön 2 gyakorlatom van, utána megyek haza, és vasárnap estére jövök vissza.


A nyugiban tanulást kolija váltogatja, a leányka eléggé bulis koli, hiába a szabály, hogy 23:00-7:00-ig csöndben kell lenni, van hogy egy buli után akik jönnek vissza a szobájukba ordibálva teszik azt meg..


A suliról eddig csak jó tapasztalatom van, lekopogom eddig normális tanárokkal ismerkedtem meg, és a társaság sem rossz.


Sokan leszólják, mert vidéki egyetem, illetve hogy eddig főiskola volt, és meg sem érdemli az egyetem jelzőt, de az ilyeneket csak megmosolygom. :)

2019. ápr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Nagyon tetszik az egyetem, remélem felvesznek és jó lesz a koli is!
2019. ápr. 23. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok! :)
2019. ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2019. ápr. 25. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!