Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a kommunikác...

Mi a véleményetek a kommunikáció és médiatudomány szakról?

Figyelt kérdés
A kérdésem elsősorban azokhoz szól, akik jelenleg is ilyen szakra járnak. Légyszi írjátok meg azt is hogy hol tanultok. Tudom, sok ilyen kérdés van, de kíváncsi vagyok a jelenlegi helyzetre.
2019. ápr. 25. 17:31
 1/1 anonim válasza:

Nekem a barátnőm ilyen szakon végzett Debrecenben. Ha nem beszélne franciául és nem értene kicsit a webdesignhoz, akkor lehet itt halnánk éhen.

Nincs jövője az ilyen irányvonalaknak Magyarországon már (máshol se nagyon). Ezek a szakok mind munkanélküli képzők, piaci értékük szó szerint nincsen még PhD szinten sem.


Ezt nem ilyen magas lóról beszélő informatikusként mondom. Én szociológus MA közepén már publikáltam egyetemen kívülre is. OTDK 1 helyezett elég jó ösztöndíjak. PhD-t már nem fejeztem be mert rájöttem, hogy burokban élek, a munkaerő piacra kikerülve ott fogok elvérezni az első lépcsőfok előtt. Aztán 27 évesen kezdtem egy új Bsc-t.

2019. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!