Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek gáz ha buszsofőr...

Szerintetek gáz ha buszsofőr akarok lenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó tanuló és gondolkoztam rajta hogy minek menjek majd gondolkoztam a buszsofőrködésen szerintetek jó ötlet?
2019. máj. 1. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem gáz, de elképzelhető, hogy az önvezető járművek miatt a buszsofőrködésben sincs már 15-20 évnél több. Vagy annyi sem.
2019. máj. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jó tanuló, még az sem leszel, legfeljebb ellenőr... :)
2019. máj. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem gáz egyáltalán, valakinek ezt is meg kell csinálnia. Egy csomó ember függ a napi buszozástól. Viszont sokat fogsz dolgozni, és számomra pl monoton is lenne. Az állásodért pedig szerintem nem kell aggódnod mert mire önvezető buszok lesznek Magyarországon mindenhol, te is és én is halottak leszünk. Lásd: régi Ikarus buszok alkalmazása amik majd szét esnek.
2019. máj. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

"mire önvezető buszok lesznek Magyarországon mindenhol, te is és én is halottak leszünk"


Nem valószínű, mert kb. két évnyi sofőri bérköltségen lecserélhető lehet egy busz önvezetőre.


A régi Ikaruszok esetében csak az üzemanyag-megtakarítás motiválta a cserét, alkatrészben hihetetlen ellátottság volt a donoroknak köszönhetően.

2019. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Abban az idöben, amikor egy busszsofőr többet keres egy orvosnál? Dehogyis! Ha szeretsz vezetni, tök jó lehet.
2019. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gábor19... válasza:
8általánossal én is az lettem😀😀😀
2019. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!