Mihez kezdjek magammal? Milyen iskolát végezzek el?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és elvégeztem egy technikumot és most végzek egy tanfolyamot. A technikummal nem vesznek fel sehova és amit most végzek nem fogok abban dolgozni, nagyon meggyűlöltem és nehezen jópofizok, ami ahhoz szükséges lenne. Nagyon jó vagyok a matematikából, és nagyon precíz vagyok, rendezett, jó memóiával. Javasoljatok nekem valamit, amíg van még rá lehetőségem!!! Mit kéne kitanulnom?
2010. júl. 6. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen technikumot végeztél? Lehet, hogy egy hasonló témájú egyetemi képzést kellene megpróbálnod.

Csak kíváncsiságból, milyen tanfolyamra jársz, hogy ennyire gyűlölöd?


Egyébként azt hallottam, hogy nagyon jó esélyeik vannak a mérnököknek, vegyészeknek, gyógyszerészeknek és a programozóknak. Mindegyikhez jó matek és precizitás szükségeltetik :-)

2010. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kertész és növényvédelmi Technikusit, most meg pincér tanfolyam, ezt indították, havonta kapok kresetpótlót érte, de ha elvégzem sem vesznek fel vele, mert a városban ismerik ezt a kft-t, amelyik indította. A kertészkedéssel nem is lenne baj, de nincs hova elhelyezkedni. A pincérkedés meg nekem nem megy, folyamatos seggnyalás és jópofi megy, én meg nem bírom ezt.
2010. júl. 6. 14:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Matekon kívül mi megy még? Olvass el egy felvételi tájolót, sokat segít! Milyen terület érdekelne? Műszaki? Matematika szakot szerintem ne válaszd, hiába tűnik logikusnak, mert nagyon nehéz és felkopik az állad. Én a tájépítészetivel jártam így, hogy semmire sem mennék vele, valószínűleg át is megyek máshova. A vendéglátást mindenki hamar megutálja, nem csoda, hogy nem szereted... Orvosi laboratóriumi képalkotó diagnosztára keress rá. Náluk fontos, hogy szeresd a bioszt és a kémiát is(bár ha kertészetin voltál, gondolom egyáltalán nem állnak tőled távol), de nem kell sokat emberekkel bájologni, jól jön a precizitás, ráadásul levelezőn is lehet csinálni. Molekuláris bionika? Az innen kikerült emberek egyre keresettebbek, tuti jól el tudsz helyezkedni. Szerintem látogass meg minél előbb egy pályatanácsadót; van, ahol ingyenes a tanácsadás, a felvin pedig emailben is segítenek.

2010. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utánanézek. Köszönöm a választ.
2010. júl. 17. 10:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán dolgozni még nem jutott az eszedbe?
2010. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ilyet! Dolgozni??? Az micsoda? Amúgy ezidáig dolgoztam, de még van időm, hogy ne kelljen minimálbérért egész nap dolgoznom. De szerintem te beletörődsz mindenbe...
2010. júl. 18. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!