Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magányos vagyok évek óta és...

Nylonx kérdése:

Magányos vagyok évek óta és az életem értelmetlen. Eddig visszatartott hogy voltak rokonaim akiket sajnáltam ha meghalok. Mindennap csak arra tudok gondolni hogy kiszálljak az életből. Hogyan végezzek magammal hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

ne add fel

szerezz barátokat

2010. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugorj le valahonnan, legalább szép lesz a kilátás :D Csak vicceltem, hülye vagy, ha meg akarsz halni. Adj meg egy e-mailt és felvidítalak... :)
2010. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Dzsízusz...Ez komoly?Nehogy már öngyilkos legyél.Ez nem megoldás.Mire lenne jó?Ha vannak,akiknek hiányoznál,akkor mégse lehetsz olyan magányos,ebbe gondolj bele :)Szerintem sehogyan se végezz magaddal. Inkább próbáld meg megbeszélni valakivel a problémáidat,hátha rájöttök a megoldásra.Vagy csak gondold végig,hogy tényleg magányos vagy-e? Szerintem az életből sem akarsz igazán kiszállni.Ha igen,akkor emgtennéd,és nem kérdeznéd :) Semmi baj sincs azzal,ha kell egy törődés vagy bíztatás.Erre mindenkinek szüksége van.De,akkor inkább próbálj meg barátkozni.
2010. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd meg e-mailben az msn címedet, hidd el az a legjobb, ha kibeszéled a bánatodat:D
2010. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy csak akarsz, "te szegény"!

Én is magányos vagyok, se apám, se anyám, még testvéreim sincsenek. A karácsonyt egyedül töltöttem, és szilveszterkor is csak a kollegák küldtek újévi köszöntőket. Mindezek ellenére, nem érdekel, hogy igazából, nem hiányzom senkinek.

Minden nap ott van a lehetőség a boldogságra. Én általában észre is veszem és ki is használom. Szinte nincs is olyan napom, amelynek a végén azt gondolnám, hogy kár volt reggel felkelni.

2010. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sehogy!!!

Írj privit, msn címet, bármit... dumáljunk. Komolyan!

26/N

2010. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a segítő szándékokat. Az ember társaslény és mint olyan sokmindent nem képes maga megoldani.Ahoz hogy odáig jusson az ember hogy ilyen kérdést írjon ki egy hosszabb idő alatt kialakuló folyamat kell, amikor is lassan már ki sem mozdulok, szorongok, félelmek gyötörnek és egyáltalán nem vagyok képes semmire csak szédelgek és ha valaki megakar látogatni be sem engedem bárki is az.Most jobban vagyok perpillanat azért írom le.
2010. jan. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!