Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen képzésre/szakra kéne...

Milyen képzésre/szakra kéne mennem, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék biológiával foglalkozni, viszont a sporthoz is húz a szívem. Milyen irányba kéne továbbmennem felsőoktatásba?

2019. máj. 4. 16:08
 1/9 anonim válasza:
tf
2019. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyógytornász? Vagy mehetsz a Testnevelési egyetemre, vagy simán bioszra valamelyik TTK-ra.
2019. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gyógytornász vagy ehhez hasonló szakma
2019. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyógytesi tanár
2019. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bioszra ne menjél.
2019. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezte, hogy mire ne menjen. Attól, hogy te nem tudtad elvégezni a bsc-t, még nem a képzés a rossz
2019. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Én nem jártam arra a szakra. Nem rossz a képzés, tisztelem a tudományos munkát is, bizonyos mértékben szükség van rá. De a piac a töredékét sem igényli a végzett biológusok nagy számának. Ha nem kiemelkedően tehetséges és elköteleződött a szakma mellett - márpedig ebből a bizonytalan kérdésből arra tudok következtetni, hogy nem az - nem fog tudni szép karriert befutni. Állást találni nehéh, ha talál, akkor az rosszul fizet. A földrajz is ugyanilyen.

Sportszervezőként talán jobb lenne a helyzete, gyógytornászként pedig biztosan.

2019. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én simán találtam jó munkát vele, jól is fizet, ismerőseim is mind, szóval ezzel nem értek egyet. Fele ember sem végzi el, aki oda jár, annyira nem telített a szakma.


De a tesihez köze sincs, az inkább a gyógytornász

2019. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. máj. 11. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!