Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csinál egy komplex rehabil...

Mit csinál egy komplex rehabilitációs szakember?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy mesterképzés, és hogy minden eü (gyógytornász, védőnő..stb), gyógypedagógus, sport és rekreációsok mehetnek tovább rá.. de mi is lenne pontosan a feladata?

Köszi a válaszokat!



2019. máj. 4. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Egyik ismerős csaj ilyesmit végzett, ő ilyen wellness hétvégéket tartott hotelekben, amíg ki nem derült róla, hogy valójában luxusqva.
2019. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mi a fene ***** válasza:
100%
Rehab. szakember, a műtét és baleset utáni gyógyulást segíti, fejleszt stb.
2019. máj. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző - ez így nem igaz, mert nem csak orvosi alapdiplomával lehet felvenni ezt a Mesterszakot - mert ez egy mesterszak.


Még nekem is ködös, hogy mi mindent csinál, de a fogyatékosságoktól kezdve a társadalomba való integrálásig elég sok mindent csinál.


Noha orvos- és egészségügyi képzési terület, mint írtam, más egyetemeken végzett alapdiplomások is felvehetik, ha illeszkedik, vagy elfogadtatható a diploma.


Link a leíráshoz:

[link]

2022. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamoca53 válasza:
Például akik akkreditált munkavállalók, nekik el kell először menniük és szerezniük egy komplex rehabilitációs szakvéleményt ahhoz, hogy munkábaállhassanak. Ez a szakember adhatja ki nekik ezt az engedélyt. pl:)
2022. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!