Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Izgultok az erettsegi miatt?

Izgultok az erettsegi miatt?

Figyelt kérdés

Nekem holnap kezdodik...:/

En egy kisse, leginkabb a matektol mert az felveteli targyam


2019. máj. 5. 09:51
 1/9 anonim válasza:

Jajj én nagyon izgulok:(

Főleg a magyar miatt, nekem az a felvételi tárgyam. Angolból pedig emeltezek, de attól nem félek annyira,mint egy magyar középtől:D

2019. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Basszus, sok sikert kivanok, hajra!!!
2019. máj. 5. 10:24
 3/9 anonim válasza:

Neked is sok sikert kívánok! :)

És irigyellek, hogy megy a matek neked. Én olyan szinten humános vagyok, hogy örülök ha tudok írni 25 pontot, hogy megy legyen a 2-es xD

2019. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:d kb a torivel vagyok igy mint te a matekkal... egyaltalan nem tudom a neveket eveket stb megjegyezni... :/

:D

De azert a keddi matekra kivancsi leszek mert ha kb ilyen szint lesz mint ami szokott akkor kb 70% korul leszek

2019. máj. 5. 10:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Igaz, én egy éve érettségiztem, de ne aggódjatok. Én is nagyon humán beállítottságú vagyok, matekból síkhülye voltam mindig is, de 3-as lett az érettségim. :D Persze, jó fej tanár is kell hozzá.


Szóval mindent bele, szurkolok nektek!

2019. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom :)

Nekem gyakorlatilag nulla készüléssel lett 96%os magyar írásbelim.

A többi tárgy is úgy van megcsinálva, hogy aki tudja, az jól teljesítsen.

A matek is megcsinálható, az 81%os lett, pedig nem készültem halálra magam, sőt. A törim négyes lett, oda jobban kell a tárgyi tudás.

Okés, nyilván végig jó jegyeim voltak.

Nem az érettségi fogja eldönteni, hogy milyen életet fogsz élni. Fontos, hogy bekerülj oda, ahová szeretnél. Én nem kerültem, nálam pont jól sült el a dolog. (SOTE orvosi, nem jelöltem meg vidéki egyetemet) Azóta teljesen más céljaim vannak.

Amikor ott vagytok, szépen és higgadtan álljatok neki, pánik nélkül. Menni fog :)

2019. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most még nem izgulok...De amúgy a magyartól tartok a legjobban.
2019. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sok sikert mindenkinek
2019. máj. 5. 13:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly úgy mentem el az írásbeli érettségire, hogy semmit nem tanultam. Töriből ki lehet az atlaszból annyit halászni, hogy már írásbelin meglegyen a kettes minimumponthatáros szóbeli esetén, magyarból meg nem is lehet tanulni, mert csak szövegértés meg verselemzés van. Matekból a 4jegyű függvénytáblázatból 2-est bárki ki tud hozni, voltak osztálytársaim, akik majdnem minden év végén pótvizsgáztak matekból mert megbuktak, azok az érettségin mind erős 2-est elértek a függvénytáblázat+még legálisan használható profi számológéppel. Szóbelire érdemes tanulni, mert ott elég kínos, ha nem tudsz beszélni a tételről, hanem ülsz csendben. Nem mondom, hogy megerőltettem volna magam a szóbelire se. A szóbeli vizsga előtti napon átolvastam párszor a tételeket, és 3-asnál rosszabb semmiből nem lettem. Sőt még egyetemre is bekerültem. Szóval nem kell izgulni.
2019. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!