Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen képzőművészettel...

Milyen képzőművészettel kapcsolatos foglalkozások (állások) vannak?

Figyelt kérdés
pl. grafikus, vagy ilyesmi... minél többet írjatok légyszi, de bármi más jó foglalkozást írhattok, csak én elsősorban ebben vagyok jó meg nyelvből... és nem tudom mi legyek :( :(
2010. júl. 6. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
tanár?
2010. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én művészetis voltam,és grafikusból túljelentkezések vannak,mindenhol! Szobrászokat vesznek inkább,animáció szakra is esélyes lehetsz.Azt viszont tudd,hogy attól,hogy szerinted szépen rajzolsz bármi lehet,és nem fenékig tejföl egy képzős élete!Ha valóban ezt akarod csinálni,csak akkor jelentkezz,mert mi a nap 24 órájában küzdünk,nem lehet megélni. Ha komolyan gondolod,akkor hajrá! Kemény munka vár rád! Sok sikert!
2010. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!