Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mi legyek nagy...

Szerintetek mi legyek nagy koromban? Legyek állatorvos? Milyen jó fizető állatos foglalkozások vannak még? Lány vagyok jövőre leszek 8. os. állatorvos szeretnék lenni de egyre már nem tudom mert hogy pl. el kell altatni az állatokat. FOLYTATÁS LENT

Figyelt kérdés

Vérvétel műtét nem tudom hogy bírnám-e de mindenképpen olyan foglalkozást szeretnék ami kapcsolatos az állatokkal mert nagyON szeretem a nyuszikat, lovakat, kutyákat de olyat amiből meg is lehet élni!Biosz: nagyon szeretem 5-ös vagyok belőle és érdekel

kémia: 5-4-es vagyok belőle picit érdekel csak, de van amikor értem van amikor nem. Fizika: szeretem 5- ös vagyok belőle értem és jó föci. Ki nem állhatom nagyon utálom!


2011. febr. 25. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát informatikára ne :D

A középiskolások 75%-a informatikát tanul (abból 80%-a rendszergazda lesz) és ez évről évre csak nő, az az 10év múlva az utcákat fogják söprögetni :D


Az állatorvos vagy bármi doktori cím nagyon szép és jó. Szerintem ne úgy fogd fel, hogy te ölöd meg amikor elaltatsz egy állatot, hanem úgy, hogy megmentetted a szenvedéstől.


Hihetetlen de igaz: Bármiből meglehet élni... Mi kell hozzá? Szerencse, kitartás és belevalóság. Ha állatdoki leszel és indítasz egy klinikát annyit kérsz mennyit nem szégyellsz :D

2011. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, mert gimibe elmész bioszra, aztán majd kiderül. De azt jó, ha tudod, hogy az állatorvoslás nem az állatszeretről szól, és pénz is akkor van belőle, ha saját rendelőd van. Csak odiág el kell jutni, sokan pl állattenyésztő telepen kezdik. Az altatás az egy könnyű része a melónak...
2011. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!