Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezősként is lehet olyan...

Levelezősként is lehet olyan egyetemi életet élni, mint nappalin?

Figyelt kérdés

Jó itt nem arra gondolok, hogy minden nap buli meg kolis élet és ilyenek. Levelezőn is alakulnak kis erős barátságok, jó társaságok? Esetleg néha napján egy-egy ivászat, buli bármi?

Sok szempontból előnyösebb lenne nekem a levelező, viszont nem akarok teljesen elzárkózni a társadalomtól sem, ezért érdekelne.



2019. máj. 5. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Heti 1-2 nap tömbösítve, mindenkinek megvan a saját élete és munkahelye.

Barátságok kialakulnak, de erős baráti társaság, összekovácsolódás már nem nagyon.

2019. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Az egyetemre tanulnj járunk nem haverkodni meg bulizni.


Én jártam mindenféle képzésre (nappali, szombati levelező, havi 3 nap távoktatás, most pedig olyan távoktatásra, ahova be se kell járni ha nem akarsz). Mindenhol megtalálod magadnak a barátokat. Még ez utóbbi távoktatáson is van már online barátom, akivel nem is találkoztam még, de egész nap csetelünk. A nappali szakos barátaim is megvannak még, de velük utólag barátkoztam főleg össze, már diplomásként.


Ha ez az első diplomád, akkor ne a közösség miatt menj nappalira, hanem mert az ember első alapszakján jobban tud tanulni nappalin. Ez nem középiskola, itt nem ugyanazokkal az emberekkel ülsz egész nap egy teremben. A buli része nem érdekes.

2019. máj. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az egyetemre bulizni is járunk szerintem, meg kapcsolatokat építeni

de nemhiszem hogy levelezőn ez kialakulhat

bár 1000fős szakra járok a legtöbb arcot felismerem hogy igen ő is ez a szak az évfolyamnak pedig a 70%ával simán elbeszélgetek ha úgy hozza a sors, pedig nem vagyok a legnagyobb közösségi emberek között, viszont nem is zárkózom el

biztos vagyok benne hogy az ilyen kapcsolatok a szakmában jól fognak még jönni

2019. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
A levelező azt jelenti, hogy minden vagy minden második héten ugyanazokkal az arcokkal ülsz egy helyen egy-másfél egész napot. Ami emberi kapcsolat kialakulhat, az kialakul itt is. Mi levelezőn buliztunk is.
2019. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!