Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem hogy szakkozep iskolaba hany ev a fodrasz kitanulasa?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy 4+1 ev de nem nagyon ertem mi ez a +1ev. Valaki leirna nekem alaposan es erthetoen? Illetve hanyadik osztalytol tanuljuk a fodraszatot?

Ha gimibe 10.-es vagyok onnan atvennenek szakkozepbe? Vagy ujbol kene kezdenem a 9.osztalytol?


2019. máj. 6. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szakgimi esetében 4+1 év. 4 év ugye a sima érettségiig, 1 év a szakma megszerzése, de korábban is vannak szakmai tárgyaid.

Szakközép 3 év, érettségit nem ad, végén kapod a szakmádat amit a 3 év alatt megtanultál.

Nem tudom, fodrászkodást melyikben tanítanak.


Ha most tizedikes vagy, akkor különbözeti vizsgákat kell tenned a kilencedikes anyagból. Ezt vagy hagyják neked még most évvégén, és jövőre kihagyás nélkül folytathatod a dolgaidat, vagy igen, visszakerülsz kilencedikbe. Ez az adott sulitól függ, őket kell megkérdezni.

2019. máj. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!