Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha matekérettségin volt egy...

Ha matekérettségin volt egy mértani sorozatos feladat, amit a megoldókulcs szerint hibátlanul oldottam meg, csak épp a számtani sorozat szabályai szerint, az 0 pont?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Attól függ aki javítja. Van aki nem szívatja a diákokat, hogyha a megoldó kulcstól eltérő módszerrel kaptak jó eredményt, de van aki csak az eredményre ad részpontszámot a többit meg áthúzza.
2019. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést próbált érthetően megfogalmazni, hogy lehessen rá válaszolni, Ha egyszer számtani sorozatnak vetted mértani helyett, akkor hogy lenne már hibátlan a megoldókulcs szerint?
2019. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
#1, nem függ tőle, ez matematika, nem magyar. A számtani sorozat nem más módszer, hanem más feladat. MINDEN matematikatanárnak kötelessége elfogadni a megoldókulcs gondolatmenetétől eltérő, de helyes megoldásokat. Itt most nem erről van szó.
2019. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne mert több feladatot is másképp oldottam meg mint amit a megoldókulcs ír de az eredmény ugyanaz.
2019. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
14%
Csak az eredmény számít. :)
2019. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

A javítási útmutatóból idézem:

"Egyes feladatoknál több megoldás pontozását is megadtuk. Amennyiben azoktól eltérő megoldás születik, keresse meg ezen megoldásoknak az útmutató egyes részleteivel egyenértékű részeit, és ennek alapján pontozzon."

2019. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3: Jé, tényleg? A matek az nem magyar? Jó lenne ha az emberek legalább tudnák, hogy miről beszélnek, itt lényegében csak jól átbasszátok a kérdezőt, de azért hajrá.
2019. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én speciel tudom, miről beszélek. Te hány matekérettségit javítottál és értékeltél már?
2019. máj. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!