Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek maradjak +2 év...

Szerintetek maradjak +2 év érettségire?

Figyelt kérdés
Most ballagtam, májusban vizsgázok és utána meg lesz a szakmám . Na de utána érdemes -e maradni +2 évet vagy esti képzésre menjek + mellete tudok dolgozni és pénzt is keresek mellete meg meg lessz az érettségim ? Nagyon nehéz volt aki ezt megtudta csinálni ? Pincérnek tanulok mellete bírnám ? Melyik opció a jobb ?

2019. máj. 8. 20:55
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Őszintén szólva az érettségibe nekem sokkal nehezebb volt bejárni iskolába, mint letenni. Ha van rá lehetőséged inkább tedd le, mert érettségivel több lehetőséged lesz munka tekintetében, mint csak szakképzéssel. Mondhatni alap.

Azt neked kell tudnod, hogy melyik opciónál tudsz jobban dolgozni. De érettségit tedd le, mert minden jobb helyre kérik (még a pincéreknél is).

2019. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne nálam is a baj a bejárás . Ezért agyalok az estin mert az itt van helyben .
2019. máj. 8. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most végzek vele, pont ilyen szakma utáni 2 évesen

Hát nem nehéz, de itt tényleg tanulni kell, nem érdemes sokat hiányozni sem, mert kicsit gyorsabb tempoval kell venni az anyagot, és hamar le tudsz maradni

Nekünk átlagban 7óránk volt minden nap

Csak tényleg otthon is tanulni gyakorolni, mert itt tényleg ketyeg az idő és gyors a tempó.

Szerintem ha van rá lehetőséged csináld meg, most még benne vagy a tanulásban. De amint kiesik pár év nehezebb lesz vissza szokni

Ha rugalmas a munka beosztásod akkor tudsz mellette dolgozni is sztem.

2019. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp!! kell az érettségi :) Hajrá!
2019. máj. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a képességeidtől függ.

Ha eleve jó tanuló vagy akkor érdemes illetve ha van hajlandóságod továbbmenni tanulni valami értelmeset (nem büfészak).

Ha csak közepesre menne az érettségi és nem tervezel utána tovább menni vele akkor inkább esti.

2019. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!