Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik Közgáz egyetem adja a...

Melyik Közgáz egyetem adja a legerősebb diplomát?

Figyelt kérdés
Ti hova jártok/jártatok? Könnyen el tudtatok helyezkedni?

2019. máj. 9. 22:05
1 2
 11/18 Estádio de Felchút ***** válasza:

#9: igen, a Corvinus a number one, de a BME/BGE diplomával is be lehet kerülni bármelyik multihoz, vagy Big4-hoz, ha a tudásod megfelelő.

Az Eltecon tudtommal az alkalmazott közgazdaságtan szakot indítja, annak kevés köze a finance/business/management szakokhoz.

Az ELTE GTI meg nagy dérrel-durral elindult, én bízom benne, hogy jó lesz, de a cégek a BME-GTK papírra hússzor jobban ráizgulnak, mint az ELTE-re. Sok cég azt sem tudja, hogy az ELTE elindította az üzleti képzéseket.

Hogy te mást gondolsz, azt nem vitatom. Az a te dógod.

2019. máj. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%
Én még nem láttam céget BME-GTK-s papírra ráizgulni... multinál, ahol dolgoztam, plusz a ceu mba programon is, Corvinus, BGE, PTE volt nyomasztó fölényben. BME-ssel eggyel se találkoztam. Könyvelésen volt egy kislány BME “MBA”-s papírral.
2019. máj. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kodolányin végeztem, ráadásul távoktatáson. Egy nagy multú, jó nevű cégnél dolgozom olyan munkakörben amit szeretek. Havi nettó 300 k- t keresek, + csomó kafeteria , és minden évben emelnek.
2019. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Estádio de Felchút ***** válasza:
#12: Ezek szerint neked mások a tapasztalataid. Ilyen is van.
2019. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Estádio de Felchút ***** válasza:
40%

Hmm, viszont az Öltét megkövetem, nem gondoltam volna, hogy hogy Andor így odaver a dolognak. Feljöttek, mint a büdös talajvíz.

A rangsor:

1. BCE-GTK

2. BCE-KTK

3. ELTE-GTI

4-5. BME-GTK és ELTE-TÁTK

[link]

2019. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Ugye, hogy ugye? :)
2019. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%
Lehet akármilyen diplomád, ha nincsenek kapcsolataid, a mai világban nagyon nehezen fogsz boldogulni.
2019. máj. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen a Corvinus a legnevesebb ezen a területen, nem véletlen nevezik Közgáznak. Itt van az európai business schoolok ranglistája a Financial Times szerint, magyar egyetemek közül egyedül a Corvinus van a top 100-ban: [link]
2019. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!