Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vállalkozási mérlegképes...

Vállalkozási mérlegképes könyvelő tanfolyam így?

Figyelt kérdés
1991-ben végeztem egy közgazdasági szakközépben. Itt pénzügyi ügyintéző és képesített könyvelő képesítést szereztem. Azóta nem használtam ezt a tudást. 4-esre és 5-ösre végeztem. Szerintetek el lehet így végezni normálisan ezt a tanfolyamot?

2019. máj. 10. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehezen, de el lehet azért végezni. Én is 13 éve végeztem előtanulmányokat és most kezdtem el a mérlegképes tanfolyamot. Én távoktatásban tanulok és megadták a pénzügy-számvitel okj képzés anyagát is, így lehet ismételni menet közben. Ráadásul ha úgy érzed korán van neked valamelyik vizsga, folyamatosan indulnak csoportok és át lehet jelentkezni későbbi csoportba is és később vizsgázni. Rugalmasak. -> alfakapos
2019. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2019. jún. 16. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!