Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz érettségi 1 hét alatt?

Földrajz érettségi 1 hét alatt?

Figyelt kérdés
Érettségim már megvan, de ahova jelentkezek egyetem, oda kell sajna ez is. Egy kicsit sajnos halogattam a dolgot, valamennyi fogalmam azért van, 60 százalék felülire kellene írnom az írásbelit. Ez hozható, hogyha most becsületesen neki ülök, s 5-6 órát tanulok mindennap péntekig? Bár néhány szóbeli tételt már átnéztem.
2019. máj. 10. 23:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy van egy összefoglaló könyvem. Maxim kiadós.
2019. máj. 10. 23:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem talán igen. Hajrá!
2019. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmondom az en sztorim. Tavaly érettségiztem föciből. Amit tanultam rendesen az a topográfia ott egy pontot vesztettem. A masodik rész nekem full tipmix volt. Soha nem értettem ezekhez csak a térképet tanultam meg jól használni. Sok feladatnál tippeltem sok benne a karikázós es betűs. Így lett 71 pont vagy valami ilyesmi és maxos lett a szóbelim és 5 kaptam xd a semmire. Azóta se tudom elhinni ezt szóval nyugi minden lehetséges.
2019. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!