Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 2014-ben végeztem gimnázium...

Ha 2014-ben végeztem gimnáziumban, és 2020-ban lehet hogy egyetemre szeretnék felvételizni, akkor érettségiznem kell egy tárgyból emelt szinten?

Figyelt kérdés
Azóta okj-t végeztem, valamint dolgoztam. Nyelvvizsgám van, viszont emelt szinten nem érettségiztem egy tárgyból sem. 2020-tól minden esetben kötelező egy emelt szintű érettségi?

2019. máj. 11. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát, nem gondoltam, hogy még gimi közelébe megyek...
2019. máj. 11. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert nem az a lényeg mikor végeztél, hanem hogy mikor felvételizel. A felvételi évében érvényes szabályok vonatkoznak rád is.

Egyébként vannak ilyen érettségi felkészítő tanfolyamok, amik felkészítenek akár emelt szintre is, esetleg ennek érdemes utánanézni. Érettségizni pedig idén ősszel vagy jövő májusban tudsz.

2019. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!