Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2014-ben vagy 2020-ban tényleg...

2014-ben vagy 2020-ban tényleg visszacsatolják Magyarországhoz a területeket?

Figyelt kérdés
Ez igaz?? Amugy itt most a Trianoni békeszerződésre gondolok, amiben az állt hogy 100 év múlva minden területet visszacsatolnak a területhez..
2013. márc. 17. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
A Trianonit felülírta a Bécsi szerződés. Nem lesz semmilyen visszacsatolás, felejtsd el.
2013. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én ilyenről nem hallottam.


Egyébként a trianonit felülírja a párizsi béka , úgy tudom.

2013. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Persze, a románok meg a szlovákok már éppen csomagolnak, nem tudtad? :)))
2013. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


És azonnal megkezdjük az Orbán dekrétumokat!

2013. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Én meg azt hallottam ,hogy orbán eladta a románoknak az országot ezért jövőre romániához csatolnak minket .
2013. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Há' hogyne. Mindent önként visszaadnak nekünk a környező népek, mert annyira szeretnek minket.

Egyébként meg jó lenne végre megérteni, hogy a trianoni békeszerződés már rég nincs érvényben. Még a '30-as években felrúgtuk egyes pontjait, aztán a II. világháború utáni békeszerződésekkel végképp érvényét vesztette.

2013. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem. Orbán eladja az országot az IMF-nek, úgyhogy 2014-től az ő fennhatóságuk alá tartozunk.
2013. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Persze hogy. Kölcsönadjuk kicsit a területeket, aztán meg visszakapjuk. Így meg ez kérdező...


Most te ezt tényleg komolyan kérdezted? Területeket nem szokás kölcsönadni... :D

2013. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én azt szeretném, ha végre ausztriához csatolnák magyarországot, és visszajönne a habsburg uralom. lehet, hogy jobban élnénk, mint most.
2013. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"én azt szeretném, ha végre ausztriához csatolnák magyarországot, és visszajönne a habsburg uralom. lehet, hogy jobban élnénk, mint most."


Ha Ausztriához csatolnának minket, akkor nehezen jönne vissza a Habsburg uralom, ugyanis ők ki vannak tiltva Ausztriából és semmi közük nincs annak mostani irányításához..

2013. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!