Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelet kaptam, hogy alkalmass...

Levelet kaptam, hogy alkalmassági elbeszélgetésre mennjek be az egyetemre. De tudom, hogy fel fognak venni egy kisebb sorszámú helyre, ilyenkor le kell mondani az elbeszélgetést?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy miattam várnia kelljen X tanárnak vagy felvételizőnek.

(Második szak lenne, ezért tudom, hogy felvennének, mert bőven megvan a pont.)



2019. máj. 12. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen biztos vagy a dolgodban, akkor ne menj be. De mivel az időpontokat már eleve kiosztották, így a két tanár, akivel elbeszélgetnél, így is úgy is ott lesz. Legfeljebb lesz egy kávészünetük.
2019. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ettől függetlenül még elmennék, soha nem lehet tudni, hogy mi történik. Illetve, ahogyan az előttem szóló is írta, a tanárok egyébként is ott lesznek. Szerintem, hogyha nem kell messzire utaznod, menj el. Legalábbis ez az én véleményem!
2019. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!