Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fakultációra készülök, ezekhez...

Fakultációra készülök, ezekhez milyen szakot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Történelem és földrajz faktot szeretnék felvenni, és majd emeltezni ezekből, mert ezen tárgyakból elég jó vagyok, ezt onnan is gondolom, mivel ezek sulin kívül is érdekelnek. De sajnos abba a problémába ütköztem, hogy nem nagyon van ezekhez rendelhető szak, elég nagy információhiány van e téren a neten, esetleg valaki tud segíteni? Igazán sokat segítene! :)

2019. máj. 12. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Történelem-földrajz tanár.

Turizmus-vendéglátás szakon is jó mindkét tárgy ezek közül érettségi tárgynak.

Emberi erőforrások szak.

Régészet szak.

Történelem szak.

2019. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én az utóbbi időben a nemzetközi gazdálkodás, és diplomácián gondolkodtam. Szerinted?
2019. máj. 13. 22:25
 3/3 anonymousreview60 ***** válasza:

"Én az utóbbi időben a nemzetközi gazdálkodás," Akkor bizonyára a matekfaktra is jelentkeztél már, hiszen a közgazdasági rész miatt nem kevés analízis, statisztika stb. is lesz benne.

"és diplomácián gondolkodtam. Szerinted?" Van már közép vagy felsőfokú nyelvvizsgád az angol-német-francia nyelvek közül 2-ből legalább? Mert ezek a nyelvek, amik ott nem számítanak. Ti. természetes, hogy ott ezeket mindenki felsőfokon beszéli. Ha úgy érzed, menne az egyetem alatt még 2-3 nyelv ilyesmi szintű elsajátítása: pl. ivrit, orosz, cseh, thai, hindi, akkor érdemes a diplomácián gondolkodni.

2019. máj. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!