Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hiánypótlási felszólítást...

NessaLaura kérdése:

Hiánypótlási felszólítást kaptam középiskolai bizonyítványra az Oktatási Hivataltól, pedig már fel van töltve, csak értelemszerűen a 12. -es még nincs, mivel azt még nem kaptam meg. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
12.-es vagyok, és E-felvin adtam le a jelentkezésemet egyetemre. Hónapokkal ezelőtt feltöltöttem a beszkennelt bizonyítványomat is az E-felvire, és akkor nem is volt vele semmi gond. De ma észrevettem, hogy öt nappal ezelőtt hiánypótlási felszólítást küldtek középiskolai bizonyítványra, külön hangsúlyozva benne, hogy a 9-12. évfolyamos bizonyítvány kell. Kicsit megrökönyödtem - pont az Oktatási Hivatalnál nincsenek képben azzal, hogy május közepén még nincs a kezemben az év végi bizonyítványom? Tehetetlenségemben feltöltöttem még egyszer ugyanazt, ami eddig is fent volt, de még az E-felvi is kiírta, hogy ez ugyanaz a fájl. Ilyenkor mit kell csinálni? Nem fogják regisztrálni a jelentkezésemet, mert nem töltöttem fel a pontszámításhoz szükséges 12.-es bizonyítványomat, amit az osztályfőnököm szerintem még meg sem írt?

2019. máj. 15. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nálunk pl az egész osztály kapott. De volt itt ilyen kérdés pár napja, szóval tényleg nem vagy egyedül.

Július 10ig lehet pótolni.

2019. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Két évvel ezelőtt is volt ilyen nekünk :) Ez egy automatikus üzenet, amit elég rossz időpontban küldenek ki. A dokumentumpótlás határidejéig kell feltölteni, el fogják fogadni, ne aggódj :)
2019. máj. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huh, akkor megnyugodtam *-* Köszönöm szépen :)
2019. máj. 16. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!