Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2. évesként mi alapján lehet...

2. évesként mi alapján lehet bekerülni a Kinizsibe BCE? Azt hallottam már nehezebb a sok külföldi miatt? remélem nincs tanulmányi átlag.

Figyelt kérdés

Elég annyi hogy 124km-re lakok az egyetemtől és vidéki vagyok.(szülök kereslete alapján nem kapnék pontot, +egy tesóm van aki egyetemista asszem az is számít).


A tanulmányi átlagot is nézik hozzá vagy az két külön dolog?(ami még fogalmam sincs mennyi lesz)?



2019. máj. 16. 12:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Help
2019. máj. 18. 14:39
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! :) Kinizsis vagyok tavaly nyár óta, szóval azt hiszem tudok válaszolni a kérdésedre.

Sajnos vagy nem sajnos, de a tanulmányi átlag itt is számít. Sőt, az összes Corvinusos kolira ugyanaz a pontrendszer jellemző. Elsősöknek a hozott pontjait nézik, másodévtől az ösztöndíj átlag számít, ha jól tudom (szóval itt beleszámít a bukott tárgy is, ami értelemszerűen lehúzza az átlagod). Bár a pontoknak jó részét adhatja a keresetből származó, de van még azért más is: van testvéred, egészen távol laksz, stb. Amit tudok még ajánlani, hogyha bennevagy diákszervezetben, akkor az ottani tevékenységért is kaphatsz pontot, ehhez egy nyomtatványt kell kitölteni és aláíratni az elnökkel. Vagy ha voltál versenyen, azért is kaphatsz pontokat, van egy táblázat amiben össze van foglalva, hogy mire mennyi jár.


Remélem, tudtam valamit segíteni! :)

2019. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi igen tudtál segíteni:)
2019. máj. 19. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!