Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

0 pontot ír a felvi?

Osztatlan tanár szakot jelöltem meg biosz-angol párosítással, ezen kívül pszichót is megjelöltem, mert jelentkezéskor nem voltam benne biztos, melyik lesz végül a nyerő. Már érettségiztem, és van bioszból és angolból is emelt érettségim. A pszichós megjelölésekhez rendesen kiírja a pontomat, ugyanakkor mind a három kül. egyetemre beadott tanáris jelentkezésre 0-t ír ki, pedig ide is angol és biosz a követelmény. Ez normális? Majd 27én lesz a pályaalkalmasságim, arra gyanakszom, emiatt van talán.

Keress kérdéseket hasonló témákban: osztatlan tanári képzés, angol, biológia, PTE, SZTE, ELTE

máj. 19. 14:17  Privát üzenet  

A válasz
Igen normalis az alkalmassági feltétel vagy is nálam utana írtak ki a tanarin.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 19. 15:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi!!

# 2/2Időpont máj. 19. 19:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a felvi pontszámító szerint, az első szakomra (egyetemi továbbtanulás) nem érem el a jogszabályi minimumot, tehát arra a szakra nekem 0 pontot számolt, akkor az már esélytelen?
A felvi.hu segítségével miért nem tudok pontot számítani a művészeti egyetemeknél?
Az ECDL vizsga ér extra pontot felvi.hu-n?
Miért számol kevesebb pontot a felvi pontszámító kalkulátor, ha tanusítványként jelölök be két tárgyat?
NKE-KTK felvételi? Nem enged a felvi pontot számolni
Mesterképzésre jelentkeztem és a felvi.hu-n néztem, hogy nem kaptam meg a +1 pontot a felsőfokú C1 TELC nyelvvizsgámra. Miért lehet?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!