Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Romanisztika minor választása?

Romanisztika minor választása?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyen nyelvi előfeltétele van romanisztika minor választásának. :)

2019. máj. 20. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eltéről tudok írni

Középfokú tudàs. Nyelvvizsga nem kötelező szintfelmérő van. (Kivéve portugàl).


Spanyol: íràsbeli és szóbeli van

Olasz: csak írásbeli szintfelmérő van

Francia : íràsbeli és szóbeli van

Portugàl: kezdőről indul, de 80-80%nak meg kell lenni minden tàrgyból félévkor és àt kell menni az alapvizsgàn is.


Konkrétan melyik érdekel? Spanyol a főszakom olasz a minorom és portugàllal kezdtem .

2019. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tájékoztatást. Olasz érdekel, de attól tartok, nem állok középszinten.:(
2019. máj. 20. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem vészes, nyugodtan próbàld meg. (A szintfelmérő se volt b2 szerintem. Hivatalosan az van hogy b2 de szerintem több embernek nem volt meg.) Vagy kis gyakorlàs és menni fog. Persze ha nagyon rosszul megy akkor ne. (Első vagyok)
2019. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függ melyik egyetemen. Hivatalosan kell hozzá b2-es tudás, de nem mindenhol kérik. Ha elhivatott vagy, lehet indítanak kezdő szintes órákat is, amin felzárkóztatnak és meg tudod csinálni az elvárt dolgokat.
2019. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!