A szolnoki Varga Katalin gimnáziumban lehetőség van arra hogy valaki támogasson az írásban?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok felvételizni és mindenképp egy olyan gimnáziumba szeretnék tovább menni ahol tudnának segíteni az írási "pályafutásomban"

Van erre lehetőség? Tudnak ott nekem segíteni?



2019. máj. 21. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tehetséges vagy, nem egy ilyen wattpados kiscsaj akkor biztos sikered lesz versenyeken is.
2019. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem Wattpadon írok hanem saját kezűleg. Általában fantasy műfajban szoktam írni. Pontosan milyen versenyekre gondolsz? Köszönöm a gyors választ!
2019. máj. 21. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én oda járok... Ha szerencséd van kifogsz olyan tanárt, aki ebben esetleg partner, de általánosságban elmondható, hogy egyik gimnázium sem írópalántákat képez. Inkább egyetemen keress egy ezzel foglalkozó szakot, addig pedig olvass különböző technikákról, és írj minél többet, publikáld, keress bétákat hozzá interneten. Az iskolai közeg nem az, ahol a kreativitást értékelnék.
2019. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a magyar tanárokon műlik

nem tudom ez az iskola milyen, de fontos lehet, hogy inkább human vagy real tárgyakban erős

2019. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy tanár akiről tapasztalatból tudom, hogy segít. Meg egy akiről azt mondják, hogy igen.
2019. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!