Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Laboratóriumi asszisztens...

Laboratóriumi asszisztens diákmunka?

Figyelt kérdés

Egy diákszövetkezet hírdet egy ilyen lehetőséget, adminisztratív jellegű, vérvételre érkezők adatait kell felvenni tulajdonképpen.

Nincs írva, hogy feltétel az egészségügyi tanulmányok. Kb. 1 féléve is meg volt hírdetve ugyanez, akkor jelentkeztem és a diákszövetkezet fel is vette velem a kapcsolatot, de konrkétan a munkát kínáló hely már nem.


Szerintetek előnyben részesítik az EÜ-s hallhatókat? Én még csak idén jelentkeztem orvosira, de nem tudom, esetleg ezt érdemes lenne-e beleírni az önéletrajzba, hisz még nem vettek fel. Így viszont azon gondolkoztam, azt rjam-e bele valahogy, hogy ilyen ambícióim vannak, érdemes-e? Vagy nekik igazából tök mindegy, mert úgyis csak adminisztratív feladatokat kell ellátni és nem ezért nem választottak ki legutóbb, hanem más ok miatt.



2019. máj. 21. 21:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!