Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem alsós tanárnak...

Van esélyem alsós tanárnak tanulni szörnyű énekhanggal?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék alsós tanár lenni, de olvastam, hogy ott kell alkalmassági vizsgát tenni, hogy felvegyenek az egyetemre. A probléma az, hogy ének/zenéből is van alkalmassági, ahol konkrétan énekelni is tudni kell. Csakhogy én abban szörnyű vagyok. Szerintem semmi más nem jelentene kihívást ezen kívül. Mit gondoltok, van esélyem bejutni?

Ha valakinek van ezzel tapasztalata, kérem írja meg.

Köszönöm!



2019. máj. 23. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

ha semennyire nem tudsz énekelni, nincs. Nem azz X-faktorról van szó, de azért illik eltalálni a hangokat. Keress egyszerű dalokat. 1-2. osztályos énekkönyvből pl, azok korlátozott hangkészlettel dolgoznak. Pl megismerni a kanászt, vagy Mély erdőn, esetleg Méz, méz, méz -és lehetne még sorolni.

Esély mindig van, vizsgáztatótól is függ és szerencsédtől is.

Én speciel egy istennek nem találtam el egy hangot, pedig már skáláztatott is a vizsgáztató, akkor sem. Mondta végül, hogy hát mindegy, ezt leszámítva egész jó volt.

2019. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!