Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakon erdemes manapsag...

Milyen szakon erdemes manapsag tanulni?

Figyelt kérdés
Gimiben a kedvenc tantargyam a matek volt. Aztan kiköltöztem Nemetorszagba es dietetikus lettem. Erdekel a taplalkozas, de ezzel a legtöbb esetben csak klinikan lehet elhelyezkedni rossz fizetessel. Szeretnek visszaköltözni Magyarorszagra es valami mast tanulni. Erdekelne a pszichologia, de azt olvastam, hogy azzal sem könnyü elhelyezkedni es hogy nem is fizet jol. Nem szeretnek meg egy olyan szakmat elvegezni, ami bar tetszik es erdekel, de nem elek meg belöle. Az agyrol is nagyon szivesen tanulnek, de ahhoz elöször vagy biologia vagy pszichologia szak kellene. Es a kerdes, hogy azzal hogyan tudnek elhelyezkedni. Talan a matek miatt valami közgazdasz vagy penzügyes szakra kellene mennem. De azt nem tudom, hogy nekem valo lenne-e.

2019. máj. 25. 15:57
 1/1 anonymousreview60 ***** válasza:

A pszichológushallgatóból 8 év nappali képzés után lesz pszichoterapeuta. 480 közeli pont kell a felvételihez. A terapeutám középkategóriás díja 10.000 Ft/45 perc.

Alapvetően, ha meg akarsz élni, tuti megoldás, maradj Németországban.

2019. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!