Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hittanból lehet emelt éretségi...

Hittanból lehet emelt éretségit tenni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 27. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

XD

Mekkora semmirekellő! XD

2019. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt azt írja, hogy nem.

2019. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Még ha lehetne is, minek? Max. teológiára fogadnák el...
2019. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Viszont van egy csomó értelmes tantárgy, amiből lehet.
2019. máj. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mivel jovore kotelezo lesz a felvetelihez egy nyelvvizsga es egy emelt, ezert valami potya tantargyat kell talanom amibol emeltezni tudok.. csak nyelvekbol vagyok jo es a nyelvvizsga meglesz de annyira megse erzem magam biztosnak h emeltezzel valamelyikbol... ezert most keresem mit lehetne🤷🏼‍♀️
2019. máj. 27. 22:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a nyelv az amivel még hosszútávon is jól jársz. Szerintem gyúrj rá egy kicsit.
2019. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Igazából azért találták ki ezt a szabályt, hogy ne potyán juss be az egyetemre. De egy év alatt azért fel lehet készülni egy tárgyból emelt szinten, és segít a fakultáció is.
2019. máj. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha lenne is, azért kemény lenne ez is. Egy Teologiai egyetem is kemény. Rengeteget kell tanulni.. Igék..stb. Mindent vágni fejből. És nem csak a Bibliát, hanem a történelmi részteket is tudni kell nagyon jól. Szóval, ha hittan emelt lenne az egy töri emeltel felérne csak az ókorból, de elég kemény anyagokból. Szóval nem lenne olyan potya az... Szerintem egy emelt nyelv az sokkal potyább...
2019. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Tehát, ha lenne hittanból emelt érettségi, az kb. annyira lenne “potya”, mint a művtöri: ártatlanul hangzik, de mivel gigantikus mennyiségű irodalom van mögötte, amelynek nincs kialakult curriculuma, simán lehet, hogy nagyon beszívnád.


Én énekből érettségiztem. Azt hittem, könnyű lesz. Egy fenét. Egy egész évet tanultam rá éjjel/nappal zenei könyvtárban.


A hittan is ilyen lenne kb.

2019. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak teólogiai egyetemek, pl a Sola... oda felvi pontszám sem kell, hogy jelentkezz...csak felvételit kell írnod..legalábis évekkel ezelőtt így volt, ha már megváltozott akkor bocsi a téves infoért...


iratkozz be oda..látni, fogod mennyit kell tanulni.. na kb annyit kéne egy hittan emeltre is...

2019. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!