Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Miskolci Egyetemen tényleg...

A Miskolci Egyetemen tényleg "embertelenek" a tanárok, és akkor is meghúznak, ha nem írtál rossz dogát?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz ott elvégezni a sulit?Nagyon nehéz a matek?Kíváncsi vagyok mindenki véleményére!
2010. júl. 7. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
A Miskolci egyetem nehéz, de egyébként nagyon jó buli:-D Ha felvesznek, élvezni fogod. Tanulni meg mindenhol kell,anélkül nem lehet megúszni.
2010. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
2 év tapasztalata alapján mondhatom, legyen szó bármely egyetemről, szemét tanár mindenhol van, de ezek a rémhírek általában azoktól származnak, akik nem tanulni mennek az egyetemre, csak azt hiszik, hogy a felvétel egyenes út a diplomához.
2010. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Jobb lenne más egyetemet keresni, én a jogi karra jártam, brutálisan szemét embereket gyűjtöttek össze.

Nem hiszem, hogy a műszaki rész jobb lenne, de erről csak hallomásból tudok.

Inkább járj valamelyik műszaki főiskolára Budapestre.

A jó bulin nem tudom, hogy mit értenek a többiek. Jót lehet piálni?

Annak aztán sok értelme van.

2010. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%

Csak a diploma megléte számít, a munkáltatók (főleg egy multinál vagy egy külföldi cégnél) azt sem tudják hogy nehéz vagy könnyű-e a miskolci egyetem.

Nincs értelme szenvedni ott, csak szétszarják az idegeidet a semmiért. A türelmedre pedig nyugdíjig (ami lehet 70 éves kor is) nagy szükséged lesz még.

2010. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán melyik karra vagy most kíváncsi? Mert jogon pl. nincs matek. Amúgy nem értek egyet az előttem hozzászólóval, aki jogra járt, mert én ezt nagyon nem úgy látom, ahogy ő ezt leírta. Azt sem kell elhinni, hogy Pesten minden szebb és jobb, mert nem.
2010. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Amúgy kedves Kérdező, ne haragudj, de embertelen hülyeséget kérdezel. Most szerinted abból nem lenne balhé, ha mindenkinek lehúznák a jó megoldását és nem engednének át senkit? Vagy szerinted minden egyes tanár a Miskolci Egyetemen ezt csinálja? Mindenki? És miért pont Miskolcon? Én is hallottam olyan sztorit, hogy rajzokat úgy osztályoznak, hogy feldobják őket, és amelyik az asztalra esik, az kettes, a többi bukta. De mégsem vonok le általános következtetést az egész egyetemre.

A másik kérdésed az volt, hogy nehéz-e a matek. Hol nehéz a matek? Mert tanulják a gazdászok, a bányászok, a kohászok és a gépészek is. Ha kérhetnénk a többi olvasóval együtt, hogy lehetőleg kicsit konkrétabban írj.

2010. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:32


Akkor te miért nem a fővárosban tanultál?

2010. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat!Aki azt írta, h "embertelen hülyeséget" kérdezek, neki mondom, h egy másik kérdést is kii írtam, mert rövid az idő, h döntsek, és a másik helyen egy erre az egyetemre járó emberke irományát idéztem, ami megrémisztett, és ezért tettem fel még egy kérdést. A másik pedig az, h nemzetközi gazdálkodás szakra jelentkeztem, elvileg turizmus- vendéglátásra szerettem volna, csak sajnos nem lett annyi pontom, és úgy tudom, itt sokkal több a matek, meg nagyon nehéz is, mert több tantárgy arra épül.
2010. júl. 7. 20:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért nem a fővárosban tanultam, mert akkoriban alakították át éppen az oktatási rendszert és az ELTE jogi karára lehetetlen volt bekerülni.

Nem volt ennyi lehetőség mint most.


A jog lehet, hogy nem matek, de a kérdező jobban jár ha nem megy a miskolci egyetemre, mert az egész egy trágyadomb.

Azóta sem találkoztam az életben ennyi kretén szemétládával mint ott. A kicsinyes bosszúk és tanári visszaélések, korrupció és zaklatás végtelen példáit tudnám felsorolni, aki mást mond az vagy szintén olyan, mint ők (és akkor tuti jól érzi majd magát), vagy hihetetlenül rosszindulatú.


Cum laude végeztem és nem rite, tehát azt sem lehet mondani, hogy tehetségtelen lettem volna.


A tanárok az egyetemen akarják eldönteni, hogy kiből milyen munkavállaló lesz, már ott meg akarják szabni, hogy a piacra kikerülhetsz-e vagy sem.

Ez pedig nem az ő dolguk!


A kérdező azt csinál amit akar, de aztán ne panaszkodjon.

2010. júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Viszonyítási alapnak mondom, most vagyok 37 éves, 29 évesen végeztem lehet, hogy távolinak tűnnek a tapasztalataim, de az a hely nem változik meg, most is ugyanazokat látom ott tanítani.

Azóta még nagyobb hatalmuk lett, és gondolom még jobban vissza is tudnak élni vele.

2010. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!