Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy fuvarszervező lehessek...

Hogy fuvarszervező lehessek mit kell tanulnom? Illetve milyen fizetésre számíthatok kezdőként vidéken?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
fuvarszervezést
2019. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző OKJ, leginkább ezt, illetve nyelveket, lehetőleg legalább kettőt, legalább középfokú szinten kellene tudni, de lehetőleg az egyiket jobban(lehetőleg angol, német). Kezdőként a garantált bérminimum + 20-35 ezernél többre szerintem ne számíts.
2019. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én fuvarszervező vagyok. 2019-ben érettségiztem egy gimnázium nyelvi osztályában. Ezen kívűl semmi végzettségem nincs még és így vagyok fuvarszervező. Angolul beszélek de eddig 2- nél többszőr nem volt rá szükségem a munkámhoz. Ha külföldiek fuvaroznak nálunk akkor ők leginkább szlovákok, akik tudnak magyarul is de ez nyílvánvalóan minden cégnél másként van. Más fuvarszervezők akikkel tartom a kapcsolatot szintén nem rendelkeznek speciális végzettséggel. Természetesen nem mindegy, hogy olyan belföldi fuvarozó cégnél vagy fuvarszevező vagy külföldi fuvarokkal is foglalkoztok. Mi csak belföldön és szlovákiában dolgozunk (ez utóbbi a ritkább). A kezdő fizetés nem túl bíztató vidéken, bár én a senki háta mögött lakom ahol ez az egyetlen nagyobb cég (egy kisebb osztrák multi). A környéken a legtöbben közalkalmazottak és minimálbérért vagy az alatt tengődnek vagy pedig vállalkozók, borászok. Én így kapok nettó 150-et kezdőként. Bár én az éven már befejezem és inkább tovább tanulok. Nekem annyira nem jön be de kinek mi. Természetesen a céges mobil korlátlan használattal és mobil nettel alap dolog.
2020. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!