Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha gyengén sikerült az írásbel...

Ha gyengén sikerült az írásbeli azt a szóbelivel fel tudom hozni úgy, hogy felvegyenek egyetemre?

Figyelt kérdés

Történelem emelet szintű irásbeliről van szó.

37 pontot szereztem az írásbelivel sajnos.

+50 ponttal meg van 288 pont, de a szakon amire jelentkeztem 305 a minimum ponthatár.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 4. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy felvesznek.
2019. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy annyi a minimum? Ha tavaly annyi volt az semmit sem jelent. A jogszabályi minimum 280, az egyetem meghatározhat ennél magasabb minimumot, de nem láttam még olyan szakot (legalábbis azon a két területen ami engem érint) ahol meghatároztak ilyet.
2019. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

osztatlan tanár képzés

tavaly 308 pont volt

jogszabály szerint van meghatározva, de azt írja hogy változhat min, ponthatár bizonyos esetekben

2019. jún. 4. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:
A tanár hiányszakma. Ha amúgy maradéktalanul megfelelsz az alkalmasságin, hülyék, ha nem vesznek fel.
2019. jún. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az alkalmasságin már túl vagyok az sikerült.
2019. jún. 4. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor kapod meg az 50 pontot, ha 45%ot legalább elérsz az emelt szintűvel.


[link]

2019. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. jún. 4. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!