Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány kreditig lehet felvenni...

Hány kreditig lehet felvenni a szabadon választható tantárgyakból? (BME)

Figyelt kérdés
Telejsítettem már az összes szab. vállt., viszont az átlagom miatt lehet következő félévben felvennék egy olyan szab vállt amit még nem csináltam meg. Ezt meg lehet csinlni? Illetve akkor azokat a szab vállokat fogják csak nézni amik a legjobban sikerültek?
2019. jún. 4. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni, de minden szabvál. beleszámít majd az átlagba, amit teljesítettél,nem válogatnak.
2019. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegen nagyon megfogod szivni, mert csak pénzért tudod felvenni a mintatantervi tárgyakat. Szaktarsam ugyanezt csinalta, felvett minden ertelmetlen szabvalt es utolso felevekben kreditenkent kb 5 ezret kellett fizetnie a felvételert,mert meghaladta a 230 v 240 felvett kreditet. Tehat az ,hogy felveszi pl a 15 kredites szakdolgozat targyat 75 ezerbe fajt neki. Igaz ez nem a BME-n volt,de ott is van ilyen szabály szerintem.
2019. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kreditenként mennyit kell fizetni. Egyébként jövő félévben már nem lesz tantárgyam, úgy gondolom ez még talán belefér :) . Csak arra voltam kíváncsi, hogy lehetséges ez, és hogy mindent beleszámítani, vagy csak a 4 sazb vált.
2019. jún. 4. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!