Hogyan tovább? 22f

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, eddig 1 évet dolgoztam kb ilyen gyári munkákat. Kb 2-3 hónap után otthagytam mindegyiket. Eleget láttam, eleget kaptam az ilyen alja munkákból. Elegem van minden ilyen és hasonló munkából. Nekem nem ez lesz a sorsom. Inkább kényelembe helyezem magam és tanulok tanulok valami nem túl nehéz egyetemen és aztáb dolgozok irodában valamit vagy gép előtt valamit, minthogy ilyen fiatalon tönkretegyem a hátam, lábaimat stb.. ilyen sz*r munkákkal. Plusz minden hétvége munka, nincs is szabadidőm hogy a barátaimmal szórakozzak, nem hogy valami csajt találjak. Ha van is egy kis szabadidőm akkor a nap felét átalszom, aztán marad egy pici szabadidőm aztán már mehetek is a pokolba hétfőn dolgozni. Egyetem érdekel de fogalmam sincs még arról sem hogy hogyan működik, meg arról sem hogy pontosan milyen szakra szeretnék járni,meg arról sem hogy ez mind mennyi pénz. Csak azt tudom hogy inkább tanulni szeretnék,és valami normálisabb munkát csinálni mint ez de azt se olyat amit utálok. Semilyen információt nincs az egyetemekről. Milyen szakra érdemes menni amivel utána amivel könnyen el lehet helyezkedni, fogalmam sincs. Tudom hogy képes vagyok tanulni, meg lenne eszem hozzá. Ha le kell rakni valamilyen vizsgát,arra rendesen fel tudok készülni, nekem azzal soha nem volt gondom. Igaz lusta vagyok eléggé de mindig eszembe jut hogy képes vagyok én tanulni is komolyan
2019. jún. 5. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig először azt kellene tudnod, hogy mi érdekel és ennek megfelelően jelentkezni, illetve letenni egy emelt érettségit is, ha nincs. Illetve egy nyelvvizsga is kell már jövőre. Nézegesd a felvi.hu-t.
2019. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát a középsulit elszúrtam. Akkor csak úgy beirtam valamilyen középsulit hogy legyen valami és befejezzek valamit. Közben meg nem is érdekel az a munka. Villanyszerelő amúgy. Ezzel nem szabad így legyek
2019. jún. 5. 10:58
 3/10 anonim ***** válasza:
A villanyszerelo jó elismeret ha pl villamosmérnöknek mész továbbtanulni, de az írásod alapján sok idő lenne, mire elvegeznéd. Újra tanulni a középsulis anyagot, emelt érettségi, nyelvvizsga, majd a nem éppen könnyű egyetem. Ez lenne vagy 6 év, ha most elkezdenéd, és sok sok pénz. Én inkább valami Technikusit javaslok. Elektrotechnikus nem érdekel? Vagy mindenképpen irodában akarsz dolgozni? Akkor mondjuk egy pénzügy számvitel ugyintezo.
2019. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Irodában, számítógéppel
2019. jún. 5. 11:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy informatikus vagy valami hasonló
2019. jún. 5. 11:33
 6/10 A kérdező kommentje:
Várj azokhoz nagyon kell a matekot tudni? Mert nekem az soha életemben nem ment
2019. jún. 5. 11:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom.
2019. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


NJE Gamf-ot ajánlom, az a legkönnyebb.

2019. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Irodában akarok ülni, papirokat töltögetni, meg egyéb dolgokat. Számitógépet is használni. Ez a lényeg. Erre nem tudom mi a legmegfelelőbb szak, és hogy az irodai munkások mi mindent csinálnak ott, fogalmam sincs. Tudom hogy felelős munka. Mennyit keres egy irodai munkás? És mennyire keresett ez a szak? Tényleg nagyon kell tudni a matekot hozzá az egyetemen? Én matekból középsuliban majdnem buktam, alig húztam ki a 2 est
2019. jún. 5. 23:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Az irodai aktatologatok nem keresnek sokat. De azt értsd meg, hogy mindenhol lesz valami, ami problémás. A fizikai munkák egyre jobban fizetnek, de hát fizikaiak... A szellemi munkákhoz, ha jól is akarsz keresni, akkor sokat kell tanulni, matekot, nyelveket stb.


Azt írod, hogy számodra az a lényeg, hogy irodában legyen, ne legyen megterhelo. Először is mar hátrányban indulsz, a csini nők elkapkodjak az ilyen melókat. De bármilyen diplomával már van esélyed bármilyen irodai munkát végezni.

2019. jún. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!