Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Zeneművészeti egyetemre...

Liliiiii16 kérdése:

Zeneművészeti egyetemre nagyon nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés

Az van, hogy most vagyok kilencedikes. (Pontosabban most végzek a kilencedikkel). És 5 éve zongorázom. És még tervezek 3 évig úgy érettségiig. Az összesen 8 év zongorázás.

Van-e esélyem bekerülni egy zeneművészeti egyetemre így??

Alapfokú művészeti zeneiskolába járok... Bizonyítvány van minden évről. (Kitűnő)

És mellette gimis vagyok. Nem járok konziba. nem zenei szakközépbe.

Milyenek az esélyek?? Vagy hogy megy a felvételi? Illetve milyen az egyetem? Miket tanítanak? Hogy vannak a vizsgák?


Előre is köszönöm a választ :))

16/L


2019. jún. 9. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A zongoratanároddal beszéld ezt meg. (nehéz bekerülni, de mi nem tudjuk, hogy állsz és mennyit gyakorolsz)
2019. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ZAK, akkor keves. Videken lehet eselyed vagy erettsegi utan konzi, ami felkeszit es kapsz egy okj-t. Nem kitetele a konzi a zenemuveszetinek, viszont nagyon mely es alapis tudas kell, nem csak zongorabol, de zeneelmeletbol, nepzenebol, szolfezsbol is. ZAK-ra olyanokat se vettek fel, akik hangszerrel a kezukben szulettek, viszont videki egyetem zenemuveszeti karara tart karokkal vartak. Nem azert mert rosszabbak, csak a ZAK-ra nagyon nagy a versen nemzetkozi szinten is. Tobb szaz jelentkezobol vesznek fel parat es nem eleg a jo technika, aterzes es tehetseg sokszor. Videken vegzettekbol is lett kivalo zenesz, sot aki kulfoldon zenel olyan is nagyon sok. Vagy probald meg kulfoldon. Nagy a verseny kint is, de sok helyen nem annyira osszetett a felveteli, mint itt. Ha gszeres felveteli van egy etud, szinata meg versenymu gyors es lassu tetele es annyi, vagy egy videot bekuldesz es az alapjan hivnak be, ha eselyes vagy.
2019. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!