Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Károli vagy ELTE? Válaszzam a...

Károli vagy ELTE? Válaszzam a presztízst vagy a szimpátiát?

Figyelt kérdés

Pszichológia szakról lenne szó.

Írtam már ki erről kérdést, meg sok privát üzenetet, de még mindig nem tudok dönteni. Voltam a nyílt napokon, a Károli jobban tetszett, az előadók akik tartották jó fejek voltak, az ELTÉn nem annyira (előadást és személyes beszélgetést tekintve, de tudom, hogy ennél többen vannak).

A szívem a Károlihoz húz, az eszem az ELTÉre.


2019. jún. 14. 15:43
 1/6 Monte99 válasza:
100%
Nem ismerem egyik sulit sem, de szerintem mindenképp a szívedre halgass. Nem mindegy, hogy szívesen jársz-e be évekig jó légkörben, vagy ugyan jól hangzik az, hogy az Eltére jársz, de nem szereted a sulit. Mindig csak arra gondolj, hogy neked melyik lenne a legjobb és te hol érzenéd jól magad!
2019. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Monte99 válasza:
100%
De egyébként miért ne hangozna az is jól, hogy a Károlira jársz? :)
2019. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy ELTE, nem azt jelenti, hogy a legjobb, legalábbis a TÓK-on és az adott szakon belül is vannak problémák. Ha jobban tetszik a másik, akkor válaszd azt, na meg az is egy szempont, hogy neked milyen könnyű eljutni oda, vagy ez nem lényeges?
2019. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokaknál hamar eldönti a vallása/világnézete, hogy hova teszi be a lábát, és hova nem...
2019. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hangozhat az is jól persze, de egy ELTE mégiscsak egy ELTE. De bár ne lenne ez így.. (Álláskeresésnél is előnyben lehet egy ELTÉs.)

Az eljutást hogy érted? Helyileg vagy pontszámilag? Mert mindkettőre bekerülnék, ahogy számolok, és mindkettő messze van tőlem, kolis vagy albérletes lennék. Ugye a Károli pszichológiája messzebb van a belvárostól, ennek van hátránya is meg előnye is. Egyrészt vidékiként tök jó lenne nem bekerülni egyből a pezsgő pesti központba, másrészt meg azért IS megyek Budapestre, hogy legyen egy kis pezsgés. :D

2019. jún. 14. 16:21
 6/6 A kérdező kommentje:
#4: ezt hogy érted?
2019. jún. 14. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!