Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ennyi idősen, ennyi év után...

Ennyi idősen, ennyi év után van eselyem konziba vagy zeneművészeti karra felvételizni? Vagy engedjem inkább el ezt a témát?

Figyelt kérdés
25 éves leszek, 6 éves koromtól csellóztam, gimi utan akartam konziba menni, de volt egy balesetem es elszakadtak a vallamban a szalagok felveteli elott par honappal. Evekig nem birtam a csellomra se nezni. Kozben lett egy diplomam (teljesen mas teruletrol), amiben dolgozom jelenleg is, de sajnos kikerultem a zenesz tarsasagbol... nem hagy nyugodni egyszeruen, hogy nem lettem csellotanar. Egy ideje ujra csellozok, de csak magamban, tanar nelkul. Van valahol esetleg olyan magantanar vagy zenesuli, ahol vallalnak a felkeszitesemet? 2 evet adtam magamnak, akkor vegzek masik egyetemen is. A becsi konzit neztem ki vagy a ME csello szakat, ott van esti kepzes is. Vagy engedjem el es torodjek bele, hogy elszalltak felettem az evek, tulkoros lettem ahhoz, higy csellotanar legyek?

2019. jún. 17. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulni sosem késő. Főleg nem a zenét. A párom 26 évesen kezdett énekelni, ma már fellép.
2019. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, h a hang az erik. Nem tudom, milyen stilusban enekel parod, de a hangkepzes mas. Ismerek olyat, aki szinten 23-4 evesen kezdett enekelni, mara 30 eves es hires operaenekesno. De hangszerest nem tudok mondani sajnos, aki kesobb kerult zenemuveszetibe. Nem is az, h kesobb kezd zenet tanulni, hanem komolyan hivatasszeruen foglalkozni vele.
2019. jún. 20. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Az alapok ugyan azok éneknél és hangszeres zenénél is. Az hangszerenként eltérő, hogy mindezt hogyan kell megszólaltatni. A többi már csak rutin kérdése, ahogy a hang is beérik, úgy a hangszeres rutin is.
2019. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!