Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek erettsegi 2019! Velemenyek?

Matek erettsegi 2019! Velemenyek?

Figyelt kérdés
Konnyunek ereztetek vagy neheznek?Tenyleg annyira durva volt mint ahogy mondtak?Tenyleg az utobbi evek legnehezebbje volt?

2019. jún. 18. 18:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

"12 éven át ötös voltam matekból, az eddigi évek érettségijeit mind bőven 85 % fölött írtam amikor gyakoroltam


Az első rész nagyon könnyű volt, még talán el is bíztam magam.


Aztán a második részben jött a pofáraesés.


71%os lett.


Nem túl jó érzés, hogy egész életedben megy a matek, érted, jó vagy belőle, aztán végül kiderül, hogy hát ezek szerint rohadtul nem...."


sajnálom h igy ment, de ha 71%ot írsz egy középszintu matek érettségin, akkor biztos jo vagy belőle?

2019. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Épp erről beszélek, 11-es. Egész eddigi életemben azt a megerősítést kaptam a tanulmányaim alapján, hogy jó vagyok belőle. Mind a 12 év alatt ötös voltam, még az osztálytársaimnak is én magyaráztam el a dolgokat, ha nem értették, az eddigi évek érettségijeit jól írtam meg. Érted... Semmi de semmi jele nem volt, hogy nem lenne érzékem hozzá.

Aztán most meg... Ezért vagyok kiakadva miatta. Ha rossz vagyok matekból, akkor eddig miért én voltam az egyik legjobb matekos az osztályban? Általános és középiskolában is. Ha meg jó vagyok, akkor miért nem tudtam megírni jól az érettségit?

És nem rossz iskolába jártam, a gimim is a környék legjobbja, tehát nem azért voltam eddig ötös, mert nem követeltek eleget...

2019. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgadrukk, leblokkolás. Bárkivel előfordul sajnos, de ettől még nem a feladatsor lesz teljesíthetetlen.
2019. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%

Tudom, nem is mondtam, hogy teljesíthetetlen. Csak leírtam a tapasztalataimat.

Talán jól esett egy kicsit panaszkodni ^^"

2019. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Én most érettségiztem harmadjára matekból, végig bukdácsoltam a suliban mind a 4 évet matekból és erre pont most sikerült amikor megy a felháborodás hogy milyen nehéz volt. :D Én erre csak azt tudom mondani hogy nem volt olyan nehéz ha nekem is sikerült.
2019. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
30%

@12 @14


Értem, értem. Kicsit jólesik anonim panaszkodni, megértem :)


Remélem a többi érettségid jobban ment, és összességében el tudod fogadni az eredményt.


Gondolj arra hogy 5 év múlva senkit nem érdekel hogy 60, 80 vagy 100%os lett-e :)

2019. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16%
Már fél év múlva sem fog senkit sem érdekelni :)
2019. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%

18-as, azért nem kell mindenkit lehülyézni!

Én 3-ast írtam és nem szégyellem, mert beleadtam, amit tudtam. És egyetemre megyek, olyan szakra, ahová nem fog kelleni a matek, mivel attól még, hogy van egy gyenge területem (minden más tárgyam 5-ös lett), nem érzem úgy, hogy semmihez sem értek és nincs helyem a felsőoktatásban.

2019. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%

#8-as, ha ez megnyugtat, én is így jártam 2015-ben (emelten). 77 % lett, próbaérettségi 92 %, utolsó 2 évben kb csak 5-ösöm volt. Fizika emelt is csak 85 % lett. Igaz, én pocsék, gyenge gimibe jártam. Méréseket még órán se csináltunk, nem hogy mi magunk...

Így nem is lett csak 445 pontom, pedig az évfolyamon 6 évig az egyik legjobb eszű gyerek voltam. Érettségim nem ezt tükrözte. De mindegy, végülis felvettek, csak 365 kellett, viszont 427 volt az átlag.

Te hova jelentkeztél?

2019. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A többi érettségim mind 90 százalék feletti lett... Csak ezzel semmit nem érek, mert a matek a felvételi tárgyam 🙄

Molekuláris bionikára jelentkeztem előző, elvileg így is van elég pontom, bár nagyon pengeélen táncolok

2019. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!