Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Gödöllői Török Ignác Gimnázi...

A Gödöllői Török Ignác Gimnáziumba szeretnék továbbtanulni, tudnátok segíteni hogy érdemes-e oda felvételizni vagy inkább válasszak mást?

Figyelt kérdés

Pl: Milyenek a tanárok?

Mennyire könnyű/nehéz bejutni?

Milyen az iskolai közösség?

"Tanárok típusai"?

Vagy mennyire nagyok az elvárások?



2019. jún. 19. 06:11
 1/4 anonim válasza:
A tanárok legtöbbje jófej, nyilván vannak szigorúbb és kevésbé szigorúk is. Az iskolai közösség szerintem jó, de ez osztályonként eltérő lehet. Az elvárásokkal/bejutással kapcsolatban nagyon nem tudok tanácsot adni, mert igaz, hogy én oda járok, nyilván felvételiztem is, de nagyon relatív, hogy neked mennyire lesz nehéz. Számíts rá, hogy nagyobbak lesznek az elvárások, de szerintem tűrhető. Szerintem nagyon jó iskola, megéri felvételizni oda úgyhogy szerintem mindenképp próbáld meg
2019. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagyon jó a hangulat az iskolában. Nem tudom mennyire nehéz bejutni, általában az osztályokat kibővítik 34 gyerekre, hogy többen mehessenek. A tanárok többsége jófej.
2019. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én imádtam, mindent megkaptam a gimitől, ami szükséges volt a sikeres továbbtanuláshoz. A tanárok legtöbbje nagyon rendes, szeretik a munkájukat, lelkiismeretesek.
2020. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2018-ban ballagtam onnan. Az iskolát nagyon szerettem, nagyon jó szívvel emlékszem vissza az ott töltött 4 évemre. Az oktatás minősége nagyon jó, két nyelvvizsgával jöttem el a gimiből. A tanárok lelkiismeretesek, jól oktatnak, szeretik is a munkájukat (persze, nem tanított mindenki, de ez mind igaz az összes általam ismert tanárra). A közösség osztályfüggő, de a tanárok igyekeznek nem csak tanárok maradni: a szalagavató osztálytáncon és a gólyatáncon szinte kivétel nélkül táncolnak az ofők is. Karácsonykor mindig énekel nekünk az énekkar+tanári kar, van Sport-nap, Egészség-nap, az 5.-eseknek Alvilágjárás. Nagyon fontosnak tartom azt is, hogy az érettségi évében ott segítettek minket, ahol csak tudtak. Hajtottak, ösztönöztek minket, rengeteg segítséget nyújtottak a tételekhez. Komolyan mondom, a végzős év volt a legszebb nekem, nagyon sok emberi gesztusokat kaptunk a tanároktól. Az írásbeli érettségik napján az adott napokon mindig bejött az a tanár, aki tanította az adott tárgyat, és hoztak csokit, adtak még pár hasznos tanácsot, és sok sikert kívántak. Utána végigülték kinn a vizsgát, fenn nézték a könyvtárban a gépeken a feladatsorokat, majd miután végeztünk, jöttek elénk, és érdeklődtek. Nekem ezek mind nagyon jól estek.


Az oktatás minőségét is mutatja, hogy csont nélkül bekerültem az általam vágyott egyetemi szakra, ahová többszörös a túljelentkezés. Sok cserekapcsolata van a giminek, lehet menni Hollandiába, Olaszországba, Németországba például. Minden évben van külföldi utazási lehetőség még ezen felül például Londonba. Fixen lehet menni minden évben Bécsbe a karácsonyi vásárra (én kétszer is voltam). Nagyon jó az elhelyezkedése, közel a busz, a hév, a vonat, és a városközpont szívében van eleve. Minden évben számos színházi darabra lehet menni a sulival.


Teljesen nyugodt szívvel tudom ajánlani a Törököt, én nagyon örülök, hogy anno ezt a gimit választottam! :)

2020. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!