Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kettő közül melyik a nehezeb...

A kettő közül melyik a nehezebb szak? (lent)

Figyelt kérdés

Kémiatanár-matematikatanár vagy a kémia alapszak.

A tanárin ugye 2 szak van egyszerre + a pedagógia, a kémián csak egy főszak lenne és annak minden ága. Nem tudom, hogy ez előbbinél mekkora az óraterhelés?



2019. jún. 21. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy BSc képzést nincs értelme összehasonlítani egy osztatlan mesterrel...

A természettudományos alapozó képzések amúgy sem szoktak kifejezetten nehezek lenni.

Meg nagyon szubjektív.


Ha a kémia BSc + MSc-vel hasonlitjuk össze, az osztatlan kémia + matek tanárit, akkor az előbbi nehezebb.

2019. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor a kémiatanárok órái nem a kémia szakosokkal vannak együtt?
2019. jún. 21. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
De igen, biztos hogy vannak közös órák, a kémiatanár 100%, hogy mindent/majdnem mindent meg fog tanulni, amit egy sima BA-n is kell, csak ő öt év alatt+ egy másik szakkal együtt, szóval a tanári nehezebb. A tanárisokat viszont sokszor lenézik, tökömtudja, miért, de én azt hallottam, pedig ők sokkal többet sz.pnak...
2019. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ez olyan leegyszerűsítve, mintha 2 alapszakot vinnék egyszerre, egy kis pedagógiával megspékelve? Gondolom, akkor ez heti összes óraszámban is több...
2019. jún. 21. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kérdésedre válaszolva, igen. Két alapszak a pedagógiai és pszichológiai tárgyakkal megspékelve. Szép kis órarend és óraszám...
2019. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!