Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nekem kell feltöltenem az...

Nekem kell feltöltenem az érettségimet a Felvi.hu-ra az egyetemi jelentkezésemhez, vagy valaki megcsinálja majd helyettem?

Figyelt kérdés
Én úgy emlékszem, nekünk ezzel már nem kell foglalkozni, automatikusan fogják lekérdezni, nekünk csak az utolsó év bizonyítványát kell még feltöltenünk, amit az érettségivel együtt kaptunk.

2019. jún. 23. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Központi adatbázisból kérik le, nem kell feltölteni.
2019. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
Szerintem töltsd fel mindenképp! Ezen ne múljon! Meg lehet adni a feltöltéseknél, hogy plusz kategória hozzáadása és ott szerepel az érettségi bizonyítvány
2019. jún. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól emlékszel. A 2006. január 1. után kibocsátott érettségi vizsga eredményeit nem kell feltölteni, nem kell dokumentummal igazolni. Valamilyen adatbázisból, elektronikus úton jutnak hozzá. Erre külön felhívják a figyelmet a felvi.hu-n.
2019. jún. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is érdekelt vagyok ebben a kérdésben, azt szeretném kérdezni, hogy baj lehet belőle, ha feltöltjük az érettségi bizonyítványt?
2019. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Fölösleges feltölteni, külön megkérnek rá, hogy ne. Valószínűleg kapni fogsz valami üzit hogy nem volt rá szükség. De baj nem lesz belőle, amiatt nem kell aggódnod. :)

2019. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az a helyzet, hogy már feltöltöttem, aztán utána eszembe jutott, hogy nem kell.

De ha nincs belőle gond, akkor hagyom így, köszönöm a választ, ment a zöld! :)

2019. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!