Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Arról mit gondoltok, hogy a...

Arról mit gondoltok, hogy a kötelező testnevelés miatt nem akarok menni az egyetemre?

Figyelt kérdés

Pontjaim alapján simán felvennének, de nincs kedvem újra tesizgetni, a gimiben szörnyű volt!!!

Természettudományról van szó



2019. jún. 23. 12:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Szörnyű, hogy kötelező lenne tesizgetni... És nevetséges is.


Kondi bérlettel nem lehet kivaltani? (valahol lehet)

2019. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
99%

Egyetemen általában 2 félév tesi van és választható mit akarsz csinálni (torna, goci, röpi, tenisz, úszás, kondi stb).

Félévente általában 10 alkalom kell. Fél lábon is kibìrod.

Ezért kár lenne kihagyni az egyetemet. Rohadtul nem mindegy hogy mit dolgozol 40 éven keresztül (ezzel nem azt mondom, hogy diploma nélkül nincs jó munka).

2019. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérj orvosi felmentést az orthopédustól azzal, hogy fáj a térded. Nehogy már emiatt ne menj egyetemre. Amúgy meg nem értem, a fiam is egyetemre jár, és nincs ott kötelező tesi. Biztos vagy ebben?
2019. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj meg, de azt gondolom hogy ez szánalmas. Csomó alibi testnevelés órát fel lehet venni, gerinctorna, asztalitenisz stb....
2019. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

2# vagyok, egyébként meg ha nem akarsz emiatt, akkor nem mész. Majd később ha megkomolyodsz mész munka és gyerek mellett.

Egyébként a vizsgák miatt több félni való van, mint pár hülye tesi órától.

2019. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Én meg ne hallottam erről a tests dologról, mi ez?
2019. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nekem a tesiről sajnos az jut eszembe, hogy parancsra ugráljak és álljak fejen. Meg amikor majdnem megfulladok, még akkor sem állhatok meg a futással, mert megbuktatnak, így az egész tanulmányom odalesz (gimiben ez volt a szokás).

Egyébként átlagos alkatú fiú vagyok, egyáltalán nem vagyok elhízva.

2019. jún. 23. 12:25
 8/19 A kérdező kommentje:

Szakonként változó... x félévet kell teljesíteni a diplomaszerzés előtt.

De nekem így is fullos lenne az órarendem (2 szakos, osztatlan tanár)

2019. jún. 23. 12:27
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Egyetemen a tesi 0 kredites, nem kapsz rá jegyet jobb helyeken.
2019. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Ne viccelj már. Nálunk kondizni is lehetett, ami abból állt, ha nem volt kedved, hogy átöltöztünk és beszélgettünk, nyújtottunk.
2019. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!