Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rekreációszervezés és egészség...

Rekreációszervezés és egészségfejlesztés szakon kötelező a testnevelés (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Félévkor szeretnék átmenni erre a szakra (egy másik ETK-s szakról), viszont tudom, hogy itt van kötelező "testnevelés". Gerincsérvem van, ezért gimiben 12.-ben teljes felmentésem volt tesiből és gyógytornára is jártam. Megoldható, hogy "felmentést" kapjak ebből a tárgyból? Vagy ilyen eü. állapotban ne akarjak arra a szakra menni? :D
2014. szept. 21. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ezen a szakon nem csak tesi órák vannak, ez nem középiskola...

Amik vannak: gimnasztika, úszás, labdajátékok, atlétika, aerobic, stb, mindegyik különböző tantárgy keretében. Ennek a szaknak alapfeltétele hogy sportos légy, még ha nem is olyan keményen kérik számon a gyakorlati bemutatásokat mint a testnevelő-edző szakon. HA nem vagy képes edzeni, gyakorolni, nem szeretsz mozogni, ez nem a neked való hely, itt sporttudományi képzés van, jól is néznénk ki ha valaki úgy lenne sportszakember hogy gerincsérv miatt felmentést kap a sporttevékenységek végzése alól.

Természetesen nem téged akarlak megbántani, csak eléggé vicces dolog az hogy az emberek mennyire nincsenek tisztában bizonyos dolgokkal.

Neked pedig sok sikert és jó egészséget kívánok a későbbiekre!

2014. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon sz*r. Ne menj át! Én oda járok jelenleg (bár nem járok már be) és nagyon megbántam. Elhelyezkedés esélye közel áll a nullához, bárki bármit mond.
2014. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!