Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogsi asszisztens FSZ képzés...

Aron1337 kérdése:

Jogsi asszisztens FSZ képzés elvégzése után jogász képzés?

Figyelt kérdés
FSZ képzés elvégzése után szeretnék jelentkezni ugyan arra az egyetemre csak az osztatlan mester képzés jogász szakára és arra lennék kíváncsi, hogy a felsőfokú oklevelemet, hogy számítják be olvastam olyat, hogy adnak többlet pontot és beszámítják érettségi helyet pl. ha 5-ös akkor 400 pontot és így tovább lefele ez tényleg így van?
2019. jún. 27. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

ÓóÓÓÓÓ. Te valamit nagyon keversz!Ez az 5-ös 400 pont, stb, ez a diplomákra vonatkozik. A te

FSZ képzésedre olyan tizen-huszon pontot kaphatsz esetlegesen...

2019. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezért is tettem fel a kérdést mert mikor voltam Budapesten expon ott is mondták ezt, és nem igazán értettem de akkor köszönöm, így viszont valószínűleg nem fogom elkezdeni a képzést ha felvennének.
2019. jún. 27. 10:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Az FSZ nem ad felsőfokú oklevelet = diplomát, így természetesen nem számítható be, jó világ is lenne ha a kb. OKJ bizonyítványokat diplomával egyező módon számítanák be :D


A kérdésedre a válaszokat itt találod:

[link]


Felvi.hu-n meg tudod nézni a jogász szak felvételi követelményeit az egyes jogi karokra rákeresve. :)

2019. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!