Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakács szakmát érdemes...

Szakács szakmát érdemes választani?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mennyire nehéz szakma , mennyire lehet benne elhelyezkedni ?

És nem utolsó szempont mennyire fizetnek meg benne ? Aki konkrétumot is tud hozzávetőleg és meg írja köszönöm..

(A fiam szeretne továbbtanulni szakácsnak )



2019. jún. 30. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Iskola oktató és tanulàsi eredmény függvénye . Aztán a szakosodas is számít mihez van kedv adottság pl hidegkonyha termelői vagy tovább spéci képzések ... De állandó hajtás gőz forró nyomott levegő napi 14 óra ...
2019. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... Ehez van kedve érdekli a főzés ... Gondoltam hogy nem egy leány álom de igazából minden szakmának megvan a maga neheze...
2019. jún. 30. 13:27
 3/7 Thrut111 válasza:
Az egyik legszebb szakma!! Én is szakács vagyok és a fizetésem is nagyon jó. Szerintem a hosszú munkanapokkal sincs probléma ha szeret főzni az ember, egy normális étterembe 14-16napot dolgoznak az emberek,szóval a hónap fele telik csak munkával. :)
2019. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod ! Mennyire keresett szakma ? El lehet benne azért helyezkedni ?
2019. júl. 12. 10:23
 5/7 Thrut111 válasza:
Város függő, hogy milyen hamar lehet benne elhelyezkedni, de általában alkalmazzák a kezdő szakácsokat a gyakorlati helyükön a vizsga után.
2019. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 16 óra brutális napi váltásban is , eüs ismerősök rengeteg viszér porckopott bokasüllyedt 30 -40 es vendéglátóst kezelnek . Ezek iszonyat kínlódások 3s akár műthetők akár nem szenvedést hoznak . Cukrászok közel jól keresnek fele annyi gőz nehéz dolog nyugisabb környezet .
2019. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat !

A cukrász szakma is szóba került, de még van egy kis idő döntést hozni .

2019. júl. 14. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!